Call us: +420 233 554 545

​Hastalska 27, 110 00, Praha 1, Show on map

Neodent on Facebook  

Přednáška č. 5 – „Vše na čtyřech“

Neodent allon4film

„Vše na čtyřech“ – implantáty pro začátečníky i pokročilé v praxi běžného zubního lékaře.

V rámci implantologie je neformální královskou disciplínou fixní ošetření celé bezzubé čelisti v plném rozsahu. Na základě osobních zkušeností s touto disciplínou si ukážeme postup takového provedení v běžné stomatologické praxi.

Těžiště přednášky:

Anatomická úskalí implantace, angulované implantáty, CT plánování, vlastní zhotovení implantační šablony svépomocí bez třetí strany. Postup zhotovení je podle vlastní metody, kterou jsme vynalezli na našem pracovišti a několikrát realizovali na skutečných pacientech. Každý účastník si osobně naplánuje implantační šablonu „in vitro“, zhotoví ji , vyzkouší její reálnou funkčnost a změří přesnost vlastního zásahu.

Tento kurz je v přípravě. Vyplněním dotazníku se zájmem o tuto problematiku urychlíte jeho realizaci. V případě zvýšeného zájmu vypíšeme termín.

Děkujeme za spolupráci.

doctor_milan

O lektorovi:

MUDr. Milan Mach vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze v roce 1994, dokončil školení předepsaná pro specializaci zubní chirurgie a parodontologie, úspěšně ukončil curriculum The Dawson Academy a je členem asociace Alumni při Dawson Academy na Floridě.

 

Prosím, ohodnoťte téma přednášky a případný zájem, děkujeme