Přednáška č. 5 – “Vše na čtyřech”

Neodent allon4film

"Vše na čtyřech" - implantáty pro začátečníky i pokročilé v praxi běžného zubního lékaře.

V rámci implantologie je neformální královskou disciplínou fixní ošetření celé bezzubé čelisti v plném rozsahu. Na základě osobních zkušeností s touto disciplínou si ukážeme postup takového provedení v běžné stomatologické praxi.

Těžiště přednášky:

Anatomická úskalí implantace, angulované implantáty, CT plánování, vlastní zhotovení implantační šablony svépomocí bez třetí strany. Postup zhotovení je podle vlastní metody, kterou jsme vynalezli na našem pracovišti a několikrát realizovali na skutečných pacientech. Každý účastník si osobně naplánuje implantační šablonu "in vitro", zhotoví ji , vyzkouší její reálnou funkčnost a změří přesnost vlastního zásahu.

Tento kurz je v přípravě. Vyplněním dotazníku se zájmem o tuto problematiku urychlíte jeho realizaci. V případě zvýšeného zájmu vypíšeme termín.

Děkujeme za spolupráci.

doctor_milan

O lektorovi:

MUDr. Milan Mach vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze v roce 1994, dokončil školení předepsaná pro specializaci zubní chirurgie a parodontologie, úspěšně ukončil curriculum The Dawson Academy a je členem asociace Alumni při Dawson Academy na Floridě.

 

[tfuse_contactform tf_cf_formid="5"]